Telefon
WhatsApp
X
Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılından beri araç kiralama sektöründe hizmet veren Koza Filo, kurumsal yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine kusursuz bir araç kiralama deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Filomuzda bulunan 650+ üzeri araç ve güçlü sermaye yapımızla kurumsal ve bireysel şirketlerin ister 1 ay, ister 12 ay'a kadar tüm kiralama taleplerini karşılıyoruz.

İnsan odaklı yaklaşımımızla sektörde bilinen bir marka olan Koza Filo, hizmet standartlarını üst düzeyde tutararak kesintisiz araç kiralama hizmeti vermektedir. Şirket ihtiyaçlarınızı uzman kadromuzla detaylı olarak analiz ediyoruz ve şirketinizin tüm filo ihtiyaçlarını tek noktadan yönetiyoruz. Kurumsal yada bireysel olarak filo araç kiralaması yapabileceğiniz gibi isterseniz 1 ay süreli tek araç kiralamasında yapabilirsiniz.

Koza Filo'dan kiralamış olduğunuz tüm araçlar sizlere ek bir maliyet yaratmadan adresinize sevk edilmektedir. Sözleşmelerimizi incelemek ve detaylı araç kiralama hakkında bilgi almak için Koza Filo iletişim hattıyla irtibata geçebilir yada info@kozafilo.com mail adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

14 yıllık sektör tecrübemize güveniyor ve sizleride Koza Filo ailesinde görmek için sabırsızlanıyoruz.